loading
logo

Just4CreativityMonika Just

Trener twórczego myślenia

Rekomendacje

Beata Michalska-Dominiaktrener biznesu, moderator design thinking, współzałożyciel społeczności "Klientocentryczni"

Mam ogromną przyjemność pracować z Moniką od wielu lat. Szczerze podziwiam jej ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie metod twórczego myślenia, rozwoju zdolności poznawczych i kreatywności, jak również visual thinking - ma rzadką umiejętność pokazywania swoich myśli w formie ikon i symboli. Monika zaraża swoim nieustannym entuzjazmem, pozytywnym nastawieniem, humorem i uśmiechem. Integruje zespoły i potrafi zaangażować je do pracy nawet jeśli to wymaga wyjścia poza ich strefę komfortu. Jej wybitne umiejętności interpersonalne, otwartość na nowe projekty i elastyczność w działaniu zasługują na szczególne uznanie. Gorąco polecam Monikę jako rzetelnego, wiarygodnego partnera do współpracy, nastawionego na realizację celu i dzielenie się wiedzą z innymi.

Piotr Sobolewski/ autor programu EduAkcja

Z Moniką mam przyjemność współpracować w ramach programu EduAkcja, w ramach którego przygotowała swój pierwszy kurs online dla nauczycieli wychowania przedszkolnego. Wspólne działanie stworzyło więź, która do dziś wspaniale rezonuje. To wszystko dzięki talentowi budowania ciepłej atmosfery, który posiada Monika.  Zaangażowanie i profesjonalizm Moniki jest godny najwyższego uznania. Dbałość o szczegóły, racjonalność działania pod wpływem stresu oraz niezliczone pokłady energii to gwarancja pewnego sukcesu. 

Anna Mrozińska-Szmajda/ polonistka, pedagożka, animatorka kultury

Wierzę, że za sukcesem każdego warsztatu/spotkania/szkolenia stoi człowiek - jego charyzma i energia.Monika Just, to profesjonalistka, która dysponuje ogromną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami. Co więcej: prezentuje taki rodzaj inteligencji, która pozwala błyskotliwie łączyć płaszczyznę teorii z codzienną praktyką. Jej charyzma w pracy trenerskiej pobudza do działania, inspiruje i budzi takie emocje, które są fundamentem rozwoju i chęci zmiany. Łączy to, co najistotniejsze w pracy trenerskiej: poczucie obowiązku i lojalności wobec odbiorcy, wyczulenie na potrzeby uczestników, imperatyw rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań. Spotkanie z nią to ważny krok naprzód w myśleniu o miejscu twórczości w naszym życiu (nie tylko zawodowym). Monika Just to wiedza, charyzma i energia.

Katarzyna Zając Malinowska/ Fabryka Umysłu

Warsztaty Moniki to połączenie moich ulubionych "składników" super mocy: profesjonalizm plus super pozytywna osobowość.

Efekt wow osiągnięty!

Monika Gaik/ Sensu Stricte

Najwspanialsza, najlepsza, najbardziej energetyczna i uśmiechnięta trenerka jaką spotkałam. Szkoleniowy wulkan energii.

Małgorzata Dębczyńska-Zachacz/ Centrum Nauki i Techniki EC1

Monika to człowiek niezwykły, który z najbardziej nawet znudzonej nauką osoby potrafi wykrzesać mega potężne pokłady zaangażowania i kreatywności!!! Zajęcia z Moniką to relaks i fantastycznie spędzony czas. Ogromna wiedza i niespotykany dar umiejętności jej przekazania w prostym i zabawnym przekazie!!! Przygotowanie do zajęć - gry, karty, gadżety...cudowne!!! Po wiele z nich pobiegniesz po zajęciach do empiku lub Tigera i zechcesz zarażać innych tym czego Cię nauczy, odkryjesz coś w sobie, bo wiesz już, że to możliwe, że się da i że się chce!!! Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się gdzieś skrzyżują!!! Takich trenerów i wykładowców nam trzeba!!! Monia! Wielkie, wielkie dzięki!!!

Jolanta Lesiak/ WOW Centrum Języków i Rozwoju

Doskonałe warsztaty pełne szalonych pomysłów do wykorzystania od zaraz. Czas spędzony podczas zajęć przyprawia o ból brzucha ze śmiechu i zawrót głowy od karuzeli najcudowniejszych ćwiczeń. Zdecydowanie polecam!

Urszula Radzińska/ Prezes, Aude Sp.z o.o.

Z Moniką pracowałyśmy nad publikacją edukacyjną dla dzieci. Zadaniem Moniki było wymyślenie zabaw pokazujących jaki mamy wpływ na środowisko w którym żyjemy. Monika jest przede wszystkim entuzjastką swojej pracy. Tak jak ja uwielbia niestandardowe wyzwania – pracowało się nam razem fantastycznie.

Barbara Konke, Urszula MichlickaDyrektor Przedszkola Nr2 Miś w Słupcy

Szkolenie z udziałem Pani Moniki Just było od początku do końca bardzo ciekawe, pobudzające nauczycieli do twórczego myślenia i działania. Jako Prowadząca w sposób profesjonalny przedstawiła członkom rady pedagogicznej "Proste techniki twórczego myślenia w edukacji przedszkolnej". Dodatkowo swoją postawą i erudycją Pani Monika wpłynęła na efektywność szkolenia, zaś zaprezentowane podczas warsztatów pomoce na pewno posłużą nauczycielom w pracy z dziećmi. Materiały szkoleniowe świadczą o tym, iż Pani Monika jest nie tylko teoretykiem ale posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Potrafiła nas zainspirować do dalszych poszukiwań w powyższej tematyce i sprawić, że czas spędzony podczas naszych wspólnych zajęć minął bardzo szybko. Dziękujemy!

Rekomndacje