Już jest! Świeża, pachnąca, w sam raz na początek roku szkolnego książka „Design Thinking dla edukatorów” (2021), Wyd. UŁ.

To publikacja  skierowana do edukatorów, nauczycieli wszystkich poziomów edukacji,  trenerów procesu projektowego, studentów i wykładowców, wszystkich osób poszukujących sposobu na edukację zwinną i aktywną, zachęcającą do aktywizowania twórczego myślenia i działania.

To książka interdyscyplinarna w której mam ogromną przyjemność być zarówno współautorką, jak i ilustratorką. Zespół autorów to Beata Michalska-Dominiak i Piotr Grocholiński – specjaliści w zakresie myślenia projektowego, Małgorzata Kołodziejczak – specjalistka w zakresie zarządzania, socjolożka Agnieszka Michalska – Żyła i ja trenerka twórczego myślenia.

Wierzę, że edukacja powinna być wolna, a nie powolna, a zadaniem nowoczesnej szkoły jest  nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim rozwijanie umiejętności pozwalających jej absolwentowi odnaleźć się w rzeczywistości i ciągłej zmianie! Dlatego w tej właśnie książce mówiąc o projektowym podejściu do edukacji pokazujemy narzędzia i sposoby pracy w szybko zmieniającym się świecie.

Książka będzie dostępna w sprzedaży już od 6 września.

Zapraszam do lektury!