rekomendacjeWSPÓŁPRACA

 • Client Image

  Szkolenie z udziałem Pani Moniki Just było od początku do końca bardzo ciekawe, pobudzające nauczycieli do twórczego myślenia i działania. Jako Prowadząca w sposób profesjonalny przedstawiła członkom rady pedagogicznej "Proste techniki twórczego myślenia w edukacji przedszkolnej". Dodatkowo swoją postawą i erudycją Pani Monika wpłynęła na efektywność szkolenia, zaś zaprezentowane podczas warsztatów pomoce na pewno posłużą nauczycielom w pracy z dziećmi. Materiały szkoleniowe świadczą o tym, iż Pani Monika jest nie tylko teoretykiem ale posiada bogate doświadczenie w pracy z dziećmi. Potrafiła nas zainspirować do dalszych poszukiwań w powyższej tematyce i sprawić, że czas spędzony podczas naszych wspólnych zajęć minął bardzo szybko. Dziękujemy!

  • Barbara Konke, Urszula Michlicka
  • Dyrektor Przedszkola Nr2 Miś w Słupcy
 • Client Image

  Z Moniką pracowałyśmy nad publikacją edukacyjną dla dzieci. Zadaniem Moniki było wymyślenie zabaw pokazujących jaki mamy wpływ na środowisko w którym żyjemy. Monika jest przede wszystkim entuzjastką swojej pracy. Tak jak ja uwielbia niestandardowe wyzwania – pracowało się nam razem fantastycznie.

  • Urszula Radzińska
  • Prezes, Aude Sp.z o.o.
 • Client Image

  Doskonałe warsztaty pełne szalonych pomysłów do wykorzystania od zaraz. Czas spędzony podczas zajęć przyprawia o ból brzucha ze śmiechu i zawrót głowy od karuzeli najcudowniejszych ćwiczeń. Zdecydowanie polecam!

  • Jolanta Lesiak
  • WOW Centrum Języków i Rozwoju
 • Client Image

  Monika to człowiek niezwykły, który z najbardziej nawet znudzonej nauką osoby potrafi wykrzesać mega potężne pokłady zaangażowania i kreatywności!!! Zajęcia z Moniką to relaks i fantastycznie spędzony czas. Ogromna wiedza i niespotykany dar umiejętności jej przekazania w prostym i zabawnym przekazie!!! Przygotowanie do zajęć - gry, karty, gadżety...cudowne!!! Po wiele z nich pobiegniesz po zajęciach do empiku lub Tigera i zechcesz zarażać innych tym czego Cię nauczy, odkryjesz coś w sobie, bo wiesz już, że to możliwe, że się da i że się chce!!! Mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze się gdzieś skrzyżują!!! Takich trenerów i wykładowców nam trzeba!!! Monia! Wielkie, wielkie dzięki!!!

  • Małgorzata Dębczyńska-Zachacz
  • Centrum Nauki i Techniki EC1
 • Client Image

  Najwspanialsza, najlepsza, najbardziej energetyczna i uśmiechnięta trenerka jaką spotkałam. Szkoleniowy wulkan energii.

  • Monika Gaik
  • Sensu Stricte
 • Client Image

  Mam ogromną przyjemność pracować z Moniką od wielu lat. Szczerze podziwiam jej ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie metod twórczego myślenia, rozwoju zdolności poznawczych i kreatywności, jak również visual thinking - ma rzadką umiejętność pokazywania swoich myśli w formie ikon i symboli. Monika zaraża swoim nieustannym entuzjazmem, pozytywnym nastawieniem, humorem i uśmiechem. Integruje zespoły i potrafi zaangażować je do pracy nawet jeśli to wymaga wyjścia poza ich strefę komfortu. Jej wybitne umiejętności interpersonalne, otwartość na nowe projekty i elastyczność w działaniu zasługują na szczególne uznanie. Gorąco polecam Monikę jako rzetelnego, wiarygodnego partnera do współpracy, nastawionego na realizację celu i dzielenie się wiedzą z innymi.

  • Beata Michalska-Dominiak
  • trener biznesu, moderator DT, współzałożycielka "Klientocentryczni"
 • Client Image

  Z Moniką mam przyjemność współpracować w ramach programu EduAkcja, w ramach którego przygotowała swój pierwszy kurs online dla nauczycieli wychowania przedszkolnego. Wspólne działanie stworzyło więź, która do dziś wspaniale rezonuje. To wszystko dzięki talentowi budowania ciepłej atmosfery, który posiada Monika.  Zaangażowanie i profesjonalizm Moniki jest godny najwyższego uznania. Dbałość o szczegóły, racjonalność działania pod wpływem stresu oraz niezliczone pokłady energii to gwarancja pewnego sukcesu.

  • Piotr Sobolewski
  • autor programu EduAkcja
 • Client Image

  Wierzę, że za sukcesem każdego warsztatu/spotkania/szkolenia stoi człowiek - jego charyzma i energia.Monika Just, to profesjonalistka, która dysponuje ogromną wiedzą i praktycznymi umiejętnościami. Co więcej: prezentuje taki rodzaj inteligencji, która pozwala błyskotliwie łączyć płaszczyznę teorii z codzienną praktyką. Jej charyzma w pracy trenerskiej pobudza do działania, inspiruje i budzi takie emocje, które są fundamentem rozwoju i chęci zmiany. Łączy to, co najistotniejsze w pracy trenerskiej: poczucie obowiązku i lojalności wobec odbiorcy, wyczulenie na potrzeby uczestników, imperatyw rozwoju i poszukiwania nowych rozwiązań. Spotkanie z nią to ważny krok naprzód w myśleniu o miejscu twórczości w naszym życiu (nie tylko zawodowym). Monika Just to wiedza, charyzma i energia.

  • Anna Mrozińska-Szmajda
  • polonistka, pedagożka, animatorka kultury
 • Client Image

  Warsztaty Moniki to połączenie moich ulubionych "składników" super mocy: profesjonalizm plus super pozytywna osobowość. Efekt wow osiągnięty!

  • Katarzyna Zając Malinowska
  • Fabryka Umysłu

Opinie z sieci:

To profesjonalistka w każdym calu. Monika jest żywą reklamą własnej profesji: kreatywna, energiczna, pełna wdzięku i pozytywnej energii do życia. Serdecznie polecam.

Jowita Popow
instruktor teatralny, aktorka

Wspaniała atmosfera, co w przypadku szkolenia online wcale nie jest oczywiste. Wiedza merytoryczna przekazana w przystępny, obrazkowy sposób. Jestem naprawdę zadowolona i szczerze polecam.

Oktawia Braniewicz
Dziekan ds. studiów anglojęzycznych AHE

Miałam niewątpliwą przyjemność pracy podczas szkoleń w projektach unijnych z Moniką Just- niesamowita dawka wiedzy i kompetencji zawodowych. Zawsze pełen profesjonalizm, choć sytuacje nie raz potrafiły zaskoczyć. Jeśli do tego dodamy ciepło, optymizm i pełne zaangażowanie- otrzymamy prawdziwego Partnera w naszym przedsięwzięciu.

Anna Gruzla
Profesjonalne Wsparcie Biznesu, Szkolenia, Trening Mentalny

Myślę, że o wiedzy i zaangażowaniu Moniki można napisać wiele. Miałam przyjemność przekonać się, w jak lekki, spontaniczny i rzetelny sposób potrafi dzielić się swoją wiedzą, nauczyć i jednocześnie zainspirować. Tak przekazywaną wiedzę człowiek chłonie całym sobą.
Szczerze polecam.

Małgorzata Syrek
lektorka języka polskiego jako obcego w Studium Języka Polskiego dla Cudzoziemców UŁ

Kompetentna, przesympatyczna, profesjonalna, rzeczowa, takimi przymiotnikami określiłbym Monikę. Zdecydowanie polecam.

Wojciech Grabowiecki/ Trener rozwoju osobistego, terapeuta CBT, mediator sądowy, pedagog resocjalizacji, coach ICF, CEO Nić Porozumienia

Ogromna wiedza i profesjonalizm trenerski – tak bym zdefiniowała Monikę, ale to nie wyczerpuje tematu. Świetne szkolenie z kreatywności, tylko i aż wstęp. Mam nadzieję, że będziemy mogły się jeszcze spotkać!.

Find The Sense

Monika to cudowna osoba, mnóstwo pozytywnej energii A szkolenie DT wspaniałe, dające pozytywnego kopa, pobudzające do myślenia, każdy pracodawca powinien zafundować takie szkolenie swoim pracownikom. Pokłady kreatywności gwarantowane.

Dorota Gawlik/ AHE

Monika to świetny trener, wspaniała prowadząca i cudowna osoba. Polecam wszystkim 3 dni bardzo intensywnego ale świetnego szkolenia z Design Thinking. Monika przeprowadzi Was przez cały proces w sposób profesjonalny a jednocześnie zadba o to, aby czas szkolenia wykorzystać w 100%.

Katarzyna Rumińska

Spotkanie z Moniką niestety on-line, związane ze szkoleniem „Design Thinking” wniosło ogromną wartość, a zarazem dodatkową wiedzę na temat procesu DT w moje dotychczasowe doświadczenia. Szkoda, że tak krótko i szybko, ale wszystko co dobre niestety szybko się kończy. Gorąco polecam spotkania i szkolenia z Moniką. Odbywają się w miłej, koleżeńskiej i ciepłej atmosferze.

Robert Zawadzki

Polecam każdemu, czy to młody ty starszy, to nie są takie zwykłe warsztaty, gdzie się siedzi i myśli tylko o tym aby wrócić do domu. Warsztaty które prowadzi p. Monka są z innego świata, zamiast myśleć o powrocie do domu, chcę się zostać dłużej i uczyć się nowych wspaniałych metod. Życzę aby każdy mógł przeżyć coś tak wspaniałego. Człowiek po takich zajęciach aż chce więcej. Przekazywanie wiedzy w taki sposób że nawet się nie wie że się człowiek uczy . Po takich zajęciach, chyba nikt się nie odważy powiedzieć że nie potrafi twórczo oraz kreatywnie myśleć.

Agnieszka Sarabi/ ShadowCat

Polecam szkolenia z dr Monika Just – trener twórczego myślenia Just4Creativity -ciekawe treści,bezproblemowy kontakt,życzliwa i sympatyczna Prowadząca.Duża dawka wiedzy praktycznej opartej na podstawach teoretycznych. Ogrom materiałów do wykorzystania w pracy z dziećmi.Dziękujemy i zapraszamy ponownie.

Katarzyna Kuras-Kosowska/ nauczyciel

Z Moniką znam się wiele lat, obserwuje jej rozwój jako trener twórczości i PODZIWIAM. Stworzyła swoją markę jUST4Creativity!!!!, jest rozpoznana w środowisku, zapraszana do projektów ogólnopolskich, TV jako konsultantka, mądra babka. Pewnie teraz siedzi i obmyśla twórcze działania. POLECAM!!!

Monika Modrzejewska/ Uniwersytet Łódzki

Fantastyczne szkolenie w Olsztynie. Nigdy nie przypuszczałam, że będę rysować, a jednak się udało Wszystko dzięki odpowiednim technikom i świetnej prowadzącej Zdecydowanie polecam.

Jola Taperek/ Akademia Trenerów Mentalnych Biznes
Jakub B.Bączek/ Dyrektor Zarządzająca i Właścicielka w Modern School

Monika Just jest trenerką o niezwykłej osobowości; barwnej, kreatywnej. Zaraża swoją pozytywną energią i inspiruje do pracy pedagogicznej oraz osobistego rozwoju. Warsztaty prowadzone są profesjonalnie. Czas w pełni wykorzystany. Szczerze polecam.

Justyna Szuszkiewicz

Doskonałe podejście Monika potrafi przeprowadzić każdego przez drogę pełną wybojów do gładkiego asfaltu. Sam doznałem od niej tyle empatii, szczęścia, miłości a ze mną wychowankowie teatralni, że nie da się tego przeliczyć, zmierzyć. Buduje fantastyczną atmosferę, potrafi zmierzyć się z każdą przeszkodą i na dodatek wspierać. Trenerka, edukatorka a przede wszystkim człowiek przez duże CZ.

Zbyszek Rudecki/ instruktor teatralny w: Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, nauczyciel

Wspaniałe doświadczenie! Polecam gorąco zajęcia z Moniką Just! Moje marzenie? Spotykać na swojej drodze takich cudownych nauczycieli jak Ona! Cudowna lekcja kreatywności i z pewnością nie ostatnia!!! Jestem zachwycona i przepełniona siłą do działania!

Ania Makówka/ Floss FLOW Edukacja i Profilaktyka

Moniko (…) Praca z Tobą to wielka przyjemność. instynktownie zauważasz styl danej osoby, jej potrzeby, motywację, sposób myślenia. Potrafisz pociągnąć za odpowiednie sznurki, aby dana osoba mogła poczuć smak satysfakcji ze swojej pracy. Podkreślasz non stop wyjątkowość każdego uczestnika. Tworzysz swoim sposobem bycia, wieloaspektowym postrzeganiem świata atmosferę życzliwości, akceptacji, zrozumienia i bezpieczeństwa. Na Twoich zajęciach każdy ma swoją przestrzeń a zarazem zapraszasz do odkrywania wspólnych miejsc. Potrafisz utrzymać energię grupy, tak, aby każdy czuł się odpowiedzialny za to co robi i wykonywał zadania z zaangażowaniem. Indywidualizacja to główne określenie, które kojarzy mi się z Twoim stylem pracy. Zauważasz niepowtarzalność każdej osoby a zadania proponujesz w taki sposób, aby każdy mógł być w takiej roli w której będzie mógł robić to co wychodzi mu najlepiej. Nie boisz się mówić o sobie, swojej rodzinie. Wręcz przeciwnie akcentujesz, że z niej czerpiesz siłę. Warsztaty z Tobą to cenny czas pełen motywacji do dalszych poszukiwań twórczych rozwiązań problemów.

Ewa Sawicka